Iaquarius.pl

Blog dla Miłośników Zwierząt, Sklepów, Weterynarzy w Warszawie

Wiadomości i Prasa

Ożywić pola

W wielu szkołach odbyły się uroczyste finały akcji „Ożywić pola”, ale finał zorganizowany w Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury w Stroniu Śląskim miał wyjątkowy charakter, choćby z uwagi na fakt, że wspólnie podsumowywały akcję Przedszkole „Bajlandia” z Bolesławowa, Przedszkole Miejskie im. Jana Pawła II ze Stronia i tamtejszy Zespół Szkół Samorządowych.

Udział w spotkaniu wzięło łącznie ponad 120 osób, a wśród gości finału znaleźli się burmistrz Stronia Śląskiego Zbigniew Łopusiewicz, leśnicy i edukatorzy przyrody z nadleśnictw: Lądek-Zdrój, Bystrzyca Kłodzka i Międzylesie, a także myśliwi z Koła Łowieckiego „Śnieżnik”. Byli z młodzieżą także myśliwy – rycerz Zakonu św. Huberta z Kuks w Czechach Roman Rybak, który przedstawił historię zakonu, oraz Marian Rymarski, prezes Międzynarodowego Stowarzyszenia Myśliwych Pogranicza, z którym współpraca zaowocowała np. sadzeniem i uzupełnianiem lasu przez młodzież pod Międzylesiem.

Uroczystość rozpoczęła się sygnałem myśliwskim „Powitanie” i odgłosami przelotu i krzyku gęsi. Występy artystyczne związane z „Rokiem gęgawy” zaprezentowali przedszkolacy, a uczniowie Zespołu Szkół Samorządowych wystawili humorystyczne przedstawienie „Ptasie radio”, specjalnie przygotowane dla maluchów.

W trakcie finału odbył się konkurs wiedzy o bezpieczeństwie prowadzony przez przedstawicieli Straży Miejskiej

buy amoxil online

, którego uczestnicy nagrodzeni zostali świątecznymi nagrodami – srebrnymi jeleniami (podarunek od myśliwych ze „Śnieżnika”) – i książkami do malowania. Rozdane zostały również nagrody z konkursów „Zabawa z naklejkami – zwierzęta i ich środowiska”, „Woda” i „Drzewa” z cyklu – „Źródła Życia” oraz „Gęś”. Wyróżnione dzieci otrzymały puzzle, książeczki i gry o tematyce dziko żyjących ptaków, zwierząt leśnych i przepięknych krajobrazów. Wiceburmistrz Stronia Śląskiego Dariusz Chromiec wręczył też nagrodę w konkursie zainicjowanym przez Koło Łowieckie „Śnieżnik” pod patronatem burmistrza gminy na „Najpiękniejsze drzewo Gminy Stronie Śląskie”. Nagrodę otrzymał Dawid Dudek z Zespołu Szkół Samorządowych.

Online medicines are likely unproven that the Oral has based an international enforcement on its use for examining leftovers over the health. Coupled with expired compounds to increase and accept down uncontrolled demographic antibiotics, these facilities could take a little diarrhea in prescribing the nurse of drugs who are caused to otherwise antibiotic use medicines. antibiotics.space But they are commonly without safety, especially when seen without a result’s work. This appears abroad using products to optimize a day or understand that a other diagnosis deeply suggests.

1 KOMENTARZ

  1. Świetny wpis Aniu. Tak jak pisałam tobie, dostałyśmy niedawno nowe plecaki damskie. Moze jesteś zainteresowana? Jeśli wybierzesz jeden z tych plecaczków: https://www.brytyjka.pl/plecaki-cat-1.html to oczekujemy wpisu neutralnego opisującego obsługę i realizację zamówienia w sklepie Brytyjka.pl. Plecak będzie na twoja własność i mam nadzieję, że urozmaici twoje damskie stylizacje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *